Terminowość

Jakość

Wiedza

Zaufanie

O nas

Firma „Galińscy” od 1974

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją materiałów z tworzyw sztucznych od ponad 40 lat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów izolacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu pogłębianiu wiedzy możemy poszczycić się tysiącem zadowolonych klientów. Staramy się świadczyć usługi kompleksowo – od profesjonalnego doradztwa i dobór odpowiedniego produktu  po sprzedaż i montaż. Znamy wartość czasu dlatego wszystkie swoje realizacje wykonujemy terminowo.  Dzięki doświadczonej kadrze specjalistów a także nowoczesnemu sprzętowi zapewniamy fachowe i rzetelne wykonanie zleconej usługi. Jesteśmy zawsze pewni naszych produktów i usług dlatego udzielamy na nie wieloletnich gwarancji.

 

Nasza specjalność to uszczelnienia i izolacje m.in.:
– oczek wodnych
– stawów kąpielowych, ogrodowych i hodowlanych
– zbiorników retencyjnych
– zbiorników przeciwpożarowych
– stacji paliw
– składowisk odpadów
– zbiorników na gnojowicę
– zbiorników odparowujących
– oczyszczalni ścieków
– parkingów
– wałów przeciwpowodziowych

Produkowane przez nas folie są materiałami ekologicznymi a jednocześnie niezwykle wytrzymałymi i odpornymi. W trosce o środowisko naturalne do ich produkcji wykorzystujemy surowce wtórne, a folie nasze mogą zostać ponownie poddane recyklingowi. Nasze produkty, folie FOLGAL-1 spełniają wszystkie wymagania aktualnych polskich i europejskich norm dotyczących wyrobów budowlanych, co potwierdziły niezależne akredytowane jednostki badawcze. Zakład spełnił wiele wymagań dotyczących nadzoru i kontroli nad produkcją, począwszy od zakupu, segregacji i przygotowania surowca, poprzez sam proces wytwarzania, badania, magazynowania i transportu gotowego wyrobu. Dzięki temu otrzymaliśmy Europejski Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji pozwalający znakować nasze wyroby znakiem CE.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości nasi doradcy służą pomocą.

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.