Geowłókniny

W naszej ofercie znajdują się geowłókniny GEON przeznaczone do stosowania w przy wszelkiego rodzaju pracach ziemnych i budowlanych. Dostępne są w szerokim wachlarzu rozmiarów i gramatur.

Oferowane przez nas geowłókniny mają szerokie zastosowanie w budownictwie i ogrodnictwie a przede wszystkim zapewniają długotrwałą ochronę geomembran przy budowie składowisk odpadów, zbiorników i oczek wodnych. Są nieszkodliwe dla człowieka i środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo geowłókniny polipropylenowe lub poliestrowe w gramaturach od 125 g/m2 do 1000 g/m2. Produkt spełnia najwyższe światowe standardy i posiada certyfikat jakości CE, Zakładowy Certyfikat Kontroli Produkcji  lub w zależności od rodzaju Aprobatę Techniczną CNTK. Co więcej produkt został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegółowych informacji o produktach udzielamy telefonicznie lub emailowo.

Zastosowanie geowłóknin:
– ochrona geomembran, systemów drenarskich, skarp, brzegów
separacja różnych frakcji kruszywa od gruntu rodzimego oraz kruszywa od kruszywa
filtracja wód gruntowych i opadowych od kruszywa
wzmocnienie i stabilizacja skarp, zboczy, nasypów, brzegów

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.