01. Witaj


Czym się zajmujemy

Folie na
oczka wodne

Jedną z najważniejszych rzeczy przy budowie oczka wodnego jest wybór materiału izolacyjnego. Wykonaliśmy już izolacje tysięcy oczek i zbiorników dlatego wiemy, że produkowana przez nas folia PVC jest najlepszym materiałem do wykonywania tego rodzaju geomembran.

02. Produkty

Nasza oferta

Folia z PVC do oczka wodnego

Folia grubości 0,8 mm

Zgrzana w płachtę na wymiar podany przez klienta

maksymalny wymiar 10x10 m

cena

zadzwoń i zapytaj o ofertę

Folia grubości 1,0 mm

Zgrzana w płachtę na wymiar podany przez klienta

maksymalny wymiar 20x20 m

cena

zadzwoń i zapytaj o ofertę

Folia grubości 1,5 mm

Zgrzana w płachtę na wymiar podany przez klienta

maksymalny wymiar 10x15 m

cena

zadzwoń i zapytaj o ofertę

Folia grubości 2,0 mm

Zgrzana w płachtę na wymiar podany przez klienta

maksymalny wymiar 10x15 m

cena

zadzwoń i zapytaj o ofertę

Przy zamówieniu powyżej 1000 m2 cena ustalana jest indywidualnie.

03. Usługi

w czym możemy Ci pomóc

Na oczkach wodnych znamy się naprawdę dobrze, dlatego angażujemy się w cały proces jego powstania. Nasi konsultanci doradzają klientom od momentu powstania pomysłu, przez dobór ilości i grubości folii, przez jej wyrób, transport i ostateczny montaż. Kiedy wymiary oczka lub jego skomplikowany kształt nie pozwalają na jego samodzielną instalację nasze wyspecjalizowane grupy montażowe wykonują izolację oczka na miejscu u klienta. Taka usługa gwarantuje całkowitą szczelność i wieloletnią żywotność folii.

Geomembrany z naszych folii układamy na terenie całej Europy. Cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i lokalizacji.

Polecamy obejrzeć 387 odcinek poradnika „Maja w ogrodzie”, w którym pokazane jest jak nasza firma wykonuje izolację stawu. W programie znajdziecie Państwo wiele ciekawych porad, które przydadzą się przy wykonywaniu własnych oczek wodnych. Program można zobaczyć na stronie programu.

+

szczelnych zbiorników
i oczek wodnych

+

zadowolonych
klientów

04. Instrukcja

krok po kroku

Budowa oczka wodnego może okazać się świetną zabawą na kilka wiosennych dni. Jednak aby nie popełnić podstawowych błędów, przygotowaliśmy ten krótki, przejrzysty poradnik, który pomoże rozwiązać wszelkie problemy.

  • Zaznacz na gruncie linię brzegową sadzawki
  • Usuń ziemię postępując od brzegów i robiąc to warstwami, tak aby np. strefa płytka miała głębokość do 3 sztychów łopaty. Posuwając się dalej wykonaj następy stopień, lub ukształtuj łagodne zejście, aż do dna oczka. Optymalna głębokość to od 0,5 do 2 m. Usunięta ziemia z wykopu doskonale posłuży jako wzniesienie do wykonania kaskady lub uformowania strumienia. Wymuszony ruch wody w naszym zbiorniki, napowietrzy wodę a po uzyskaniu równowagi biologicznej pomoże w uzyskaniu efektu klarownej i czystej wody
  • Na powierzchni wykopu nasyp i ubij 10-cio cm warstwę piasku. W przypadku terenu z dużą ilością kamieni o ostrych krawędziach, skał, niestabilnego podłoża, zalecamy zastosować podkład z geowłókniny (dostępna w naszej ofercie), która zabezpieczy folię przed przebiciem i ustabilizuje grunt.
  • W przygotowanym wykopie rozłóż folię tak, aby przylegała do całej powierzchni dna, a jej brzeg wystawał poza linię brzegową. Pamiętaj o wyłożeniu oddzielnym pasem folii kaskady lub strumienia.
  • Przytnij folię w taki sposób aby zachować pas od 40 do 60 cm szerokości. Kilka kamieni ułożonych na folii zabezpieczy tymczasowo przed poderwaniem jej przez wiatr.
  • Napełnij oczko wodą.
  • Wykończ ozdobnie linię brzegową według własnego niepowtarzalnego pomysłu. To miejsce ma odzwierciedlać charakter oraz gust domowników, a wprawiać w zachwyt rodzinę i przyjaciół odwiedzających Wasz ogród.

05. Galeria

Nasze realizacje

06. Kontakt

dane teleadresowe

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe „Galińscy”
Józefa, Roman i Adriana Galińscy S.C.

biuro sprzedaży:
+48 77 418 14 30
+48 604 193 144
+48 604 052 897
+48 602 684 362

pomoc techniczna:
+48 602 684 362

ul. Powstańców Śląskich 30
46-200 Kluczbork
PL-woj. opolskie

Nasza lokalizacja

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.